laupäev, 2. august 2008

Lisa Kaye Laurel- Riskida ja võita

Milline nor tüdruk ei unistaks kohtumisest kauni printsiga, kes nagu juhuslikult satub tema eluteele? Annagi unistas samamoodi... Kui saatus aga juhataski tema majja tõelise printsi, sattus tüdruk segadusse. Millise otsuse neiu lõpuks vastu võttis, võite juba raamatust lugeda.

Kaunis ja teravmeelne muinasjutt.

See raamat on juba aastaid mu lemmik. Kunagi lugesin ma seda ühe sõbranna raamaturiiulist. ma armusin sellesse raamatusse. Mõni aeg hiljem sattus seeraamat minu juurde väga kummalisel moel uuesti. Olen seda korduvalt uuesti lugenud.

/"Seal ta on!" hakkas üks neist (paparatsodest) Luci poole näidates karjuma.
Tont võtaks! Paparatsod olid lõpuks talle jälile saanud. Kui ebasobival ajal! Homme oleksid niigi kõik teada saanud, kes ta on, aga seda tema enda käest. Nüüd olid aga fotoaparaadid talle näkku suunatud. Luc keeras kõmupiltnikele instiktiivselt selja. Kui praegu oleks võimalik kaduda, võidaks prints natukenegi aega. Kuidas küll neist vabaneda enne seda, kui nad temast pilti teha jõuavad? Üle õla vaadates nägi Luc, et nad lähenevad, ehkki mitte ilma raskusteta. Tundus, et Anders-Pointi elanikud takistasid nende teed sihilikult. Äkki sirutas kõmufotograafide poole seljaga seisev Wilfred Luci silme all nagu kogemata jala välja. Üks võõrastest komistas selle otsa ja kukkus ning teine jooksis ei tea mil moel ta teele ette sattunud Eldridge´ile otsa; samal ajal tekkis rahva keskele Luci jaoks läbikäik, otse köögiukse juurde.
Kuid Luc ei jõudnud veel sammugi teha, kui köögiuksest kargas välja kolmas fotoaparaadiga tüüp ja kihutas otse printsi suunas, kuid põrkas kokku Ellen Terneriga, kes ikka veel Luci ja Jimmy vahel seisis. See sai ettevaatamatule fotograafile saatuslikuks veaks.
Luc viskus intśtiktiivselt ettepoole ja varjas oma kehaga lapseootel naise. Rohkem ei jõudnud ta midagi teha, sest nägi, kuidas Jimmy tormas fotoaparaadiga mehe kallale ning nad kukkusid koos puhvetile, mis nende keharaskuse all vastu ei pidanudja põrandale vajus. Luc talutas sel ajal Elleni ohutusse paika.
Kellegi hääl sosistas printsile otse kõrva:
"Tahate, me kihutame nad välja, Teie Kõrgeausus?"
See oli Karl ning temaga koos terve hokimeeskond.
"Te teadsite kõike?" oli Luc hämmeldunud.
"Kuule, sõber, kogu linn teab juba ammuila," vastas Karl. "Me lihtsalt ei tahtnud sind ja Annat alt vedada."/

Head lugemist!!!

Kommentaare ei ole:

Blog.tr.ee