laupäev, 12. aprill 2014

Kindle app telefonile ja amazon

Ja jah, ma tean, et see pole miski uudis, aga minu jaoks on ja võibolla on veel keegi kes seda ei tea ega kasuta. Igatahes. Avastasin ma Amazonis ringi kolades, et seal on ikka päris mitmeid tasuta raamatuid Kindle apile. No ja kui ma siis lugerite järgi ringi vaatasin olid need üsna kallid ja ma tegin juba plaane kuidas ma oma sünnipäevaks raha kogun ja selle endale siis sügisel ostan. No ja siis täiesti juhuslikult komistasin ma Kindle apile playstores ja ... Oh ja nüüd olen ma hetkel maailma kõige õnnelikum inimene vist. Nimelt on mul telefonis vist vähemalt 50 uut lugemata raamatut.
Muidugi on need inglise keelsed, aga õnneks pole mul sugugi vahet, et kas ma loen inglise või eesti keeles. Ma tegelikult isegi eelistan inglise keeles lugemist.
Seega- kõik kes inglise keelt mõistavad ja ei tea kuhu kõik paberraamatud panna, siis siin on teie võimalus. Seda enam, et väga paljud raamatud on ka tasuta alla laetavad. Näiteks Näljamängude teine osa oli täiesti tasuta. Ja veel palju palju muud. Ma lihtsalt tundusin endale lõpuks kohutavalt ahne ja lõpetasin kõige alla laadimise.

Järje pidamisega pole probleemi, app jätab meelde kus sa lugemsie parasjagu pooleli jätsid. Lisaks saab loetavast raamatust ka näiteks oma FB seinale visata kiirelt häid lauseid või lõike, kui sul selleks peaks tuju tulema. Ja tõenäoliselt ma lihtsalt kõike ei teagi veel mida sellega teha saab.

Kommentaare ei ole:

Blog.tr.ee