laupäev, 12. aprill 2014

Tawny Weber- A SEAL´s Surrender

Otse loomulikult minu kõige uuema telefoniäpi kaudu loetud raamat. Kindle (minu rõõmu allikas) aitas minuni selle raamatukese tuua.
Nagu ikka on tegemist romantilise raamatuga ja kuigi ma seda reaalselt käes pole hoidnud, siis võin täiesti kindel olla, et väga pikk see raamat polnud. Mis ei vähenda sugugi autori poolt kirja pandu väärtust. Mõnus lugeda, hästi jooksev tekst ei mingit piinlikkusetunnet ega liigset roosamannat. Hästi läbimõeldud tegelased ja tegevus ning ülikuum suhe.

Raamatu peategelased on naabrid. Noormees on neiut aastaid päästnud erinevatest ebamugavatest olukordadest. Ja nüüd, kus ta ise on aasta eest enda juhitud lahingu operatsioonil kaotanud oma parima sõbra ning süüdistab selles ennast, vajab ta võibolla ise mõistmist, et ta elu vajab muutusi. Olles kasvanud võimuka isa käe all, kes ootas, et pojast saab tema pärija, õppis Cade Sullivan oma eesmärke varjama ning oma eesmärkide poole liikuma. Ta tegi kõik, et teda tema kodulinnaga miski ei seoks. Sellepärast olid ka tema suhted tüdrukutega pigem eksklusiivsed kui tavapärased ja kindlasti ei jaganud ta kellelgi mingeid lubadusi. Pigem valis ta just välja tüdrukuid kes temalt ei oodanud pikemajalist pühendumist ning kindlasti mitte tundeid ja muid sidemeid.

Ameerika väikelinnas kus on väga tugevad traditsioonid ja kohalikud sotsiaalsed staatused (igasugu klubid ja kuuluvused ja kõik mida võib väikelinna seriaalidest ja filmidest näha), on olemas ka seal ning Eden Gillespie, kelle esivanemad on tugevalt seotud linnakese rajamisega, on outsaider ning tänu oma kergemeelsele emale on ta kaotamas maja, kus on tema kodu ning väikeloomakliinik. Ta on õppinud veterinaar, kuid linnakese eliit armastab käia mujal.
Eden vajab kiiret rahasüsti, et maksta pangale ja Cade Sullivani ärimehest isale tagasi oma ema võlad.

Kommentaare ei ole:

Blog.tr.ee