pühapäev, 23. märts 2014

Jessica Brody- 52 põhjust vihata minu isa

Raamat räägib vaesest rikkast tüdrukust, kes püüab kõigest hingest oma isa tähelepanu.

Olla ameerika lemmikpärijanna ei ole lihtne … aga keegi peab seda ju olema!
Lexington Larrabee ei ole pidanud ühtegi päeva oma elust tööd tegema – tegemist on ju siiski Larrabee Media impeeriumi pärijannaga ning pärijannad ei pea töötama(!) … aga samas ei peaks nad ka oma uhiuue mersuga poodi sisse põrutama.
Seepärast, Lexi kaheksateistkümnendal sünnipäeval, mõtles ta ärihaist isa välja karistuse: järgmise aasta jooksul peab Lexi iga nädal töötama erinevatel – mitte just kõige popimatel – ametitel. Küsite, et miks ta sellega nõus oli? Vastasel juhul ei saaks Lexi kätte oma hiiglaslikku fondi, mille ta oma mõtteis juba ammu laiaks löönud on. Kuid hullem veel kui töötada teenijanna, nõudepesija või kiirsöögi restorani teenindajana, on ära kannatada Luke, seda ülbet ja omal moel veetlevat üliõpilast, kelle Lexi isa tüdruku „ärritamiseks“ palkas.
Jessica Brody „pärijanna komöödia“ on lugu perest, andestamisest, headest suhetest ja muidugi medali teisest poolest: Lexi õpib, et armastus võib olla tingimusteta, raha ebaoluline ja olenemata vanusest vajavad kõik pere tuge. Ja isegi vaatamata sellele, et tal on 52 põhjust vihata oma isa, vajab ta vaid ühte, et teda armastada.


Mulle täiega meeldis see raamat. Esiteks on see täiega mõnusalt kirjutatud. Tekst sorav ja kaasahaarav. Seekord on see siis selline pigem teismeliste raamat. Ei ole minu tavapärane armastusromaan. Aga ka sellsied lood mulle meeldivad ning soovitan mõnusaks ajaviiteks. Kindlasti tasub seda pubekatele kätte anda. Minu oma asus seda igatahes põnevusega lugema. 

Kommentaare ei ole:

Blog.tr.ee